
- Бар
- Коды:12225
JD-5/2-D-2-C 151847 FESTO - Пневмотаратқыш ISO 5599 бойынша пневматикалық тіреуіш, 5/2 бист., ISO 2
286 850 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы JD-5/2-D-2-C 151847
Дыбыс қысымының деңгейі: 85дБ • Клапанның қызметі: басым сигналы бар 5/2 қос тұрақты • Басқару түрі: пневматикалық • Стандартты номиналды ағын жылдамдығы: 2300л/мин • Стандартты өлшем: ISO 2 • Стандарт: ISO 5599-1 • Қосылу мүмкіндігі: ISO 5599-1 стандартына сәйкес пластина/фланец • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 151847 |
| Ауыстыру уақыты, реверс (басым басқару) | 8 ms |
| Кіру (1/P арна) | плита/ернемек ISO 5599-1 бойынша |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | плита/ернемек ISO 5599-1 бойынша |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | плита/ернемек ISO 5599-1 бойынша |
| Өлшем бірлігі | дана |
| ISO коды | 203 |
| Ғимарат | алюминий |
| Таңбалау | JD-5/2-D-2-C |
| Салмақ | 550г |
| Монтаждау | тесігі мен бұрандасы арқылы;монтаждау тақтасында |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Монтаждау қадамы | 56мм |
| Ағынның бағыты | қайтымды |
| Негізгі материал | алюминий |
| Пилоттық қысым | 2 ÷ 16бар |
| Пилоттық ауаны жеткізу | монтаждық плита өлшемі 2 ISO 5599-1 бойынша |
| Қосылу | плита/ернемек ISO 5599-1 бойынша |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | -0.9 ÷ 16бар |
| Қолмен қайталау | Жоқ |
| Стандарт | ISO 5599-1 |
| Стандартты номиналды шығыс | 2300 л/мин |
| Клапан түрі | тікелей іс-қимыл |
| Конструкция түрі | орамды |
| Тығыздау түрі | жұмсақ |
| Басқару түрі | пневматикалық |
| Өлшем | ISO 2 |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR)/сутектелген бутадиен-нитрилді каучук (HNBR) |
| Шартты өту | 11.5 мм |
| Клапанның қызметі | 5/2 бистабильді басым сигналмен |
| Ені | 54мм |
- Бағасы: 286 850 ₸


