
- Бар
- Коды:12235
JMDH-5/2-3/4- D-4 14545 FESTO - ISO 5599 электрлі пневматикалық дистрибьютор. тірек., 5/2 бист., ISO 4, катушкаларсыз.
1 132 190 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы JMDH-5/2-3/4-D-4 14545
Дыбыс қысымының деңгейі: 85дБ • Клапанның қызметі: 5/2 тұрақты • Басқару түрі: электрлік • Катушка кернеуі: катушка жоқ • Пилоттық каскадтың қоректенуі: ішкі • Стандартты номиналды ағын жылдамдығы: 6000л/мин • Стандартты өлшем: ISO 4 • Стандарт: ISO 5599-1 • Қосылу мүмкіндігі: ISO 5599-1 стандартына сәйкес пластина/фланец • Қорғаныс класы: IP65 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 14545 |
| Кіру (1/P арна) | плита/ернемек ISO 5599-1 бойынша |
| Пилоттың пайдаланылған газы, 82/84 арна | M5 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | плита/ернемек ISO 5599-1 бойынша |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | плита/ернемек ISO 5599-1 бойынша |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қорғау сыныбы | IP65 |
| ISO коды | 455 |
| Ғимарат | алюминий |
| Таңбалау | JMDH-5/2-3/4-D-4 |
| Салмақ | 2600г |
| Монтаждау | тесігі мен бұрандасы арқылы;монтаждау тақтасында |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Монтаждау қадамы | 82мм |
| Ағынның бағыты | қайтымды емес |
| Катушканың кернеуі | катушкалар жоқ |
| Негізгі материал | алюминий |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | ішкі |
| Қосылу | плита/ернемек ISO 5599-1 бойынша |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 50°C |
| Жұмыс қысымы | 2 ÷ 16бар |
| Қосқыш | Жоқ |
| Қолмен қайталау | басу |
| Стандарт | ISO 5599-1 |
| Стандартты номиналды шығыс | 6000л/мин |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Конструкция түрі | орамды |
| Тығыздау түрі | жұмсақ |
| Басқару түрі | электрлік |
| Өлшем | ISO 4 |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Шартты өту | 18мм |
| Клапанның қызметі | 5/2 бистабильді |
| Ені | 76мм |
- Бағасы: 1 132 190 ₸


