
- Бар
- Коды:12259
JMFH-5/2-D-3-C 151871 FESTO - ISO 5599 электрлік пневматикалық дистрибьютор. тірек., 5/2 бист., ISO 3, катушкаларсыз.
590 238 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы JMFH-5/2-D-3-C 151871
Дыбыс қысымының деңгейі: 85дБ • Клапанның қызметі: 5/2 тұрақты • Басқару түрі: электрлік • Катушка кернеуі: катушка жоқ • Пилоттық каскадтың қоректенуі: ішкі • Стандартты номиналды ағын жылдамдығы: 4500л/мин • Стандартты өлшем: ISO 3 • Стандарт: ISO 5599-1 • Қосылу мүмкіндігі: ISO 5599-1 стандартына сәйкес пластина/фланец • Қорғаныс класы: IP65 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 151871 |
| Кіру (1/P арна) | плита/ернемек ISO 5599-1 бойынша |
| Пилоттың пайдаланылған газы, 82/84 арна | M5 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | плита/ернемек ISO 5599-1 бойынша |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | плита/ернемек ISO 5599-1 бойынша |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қорғау сыныбы | IP65 |
| ISO коды | 355 |
| Ғимарат | алюминий |
| Таңбалау | JMFH-5/2-D-3-C |
| Салмақ | 1060г |
| Монтаждау | тесігі мен бұрандасы арқылы;монтаждау тақтасында |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Монтаждау қадамы | 71мм |
| Ағынның бағыты | қайтымды емес |
| Катушканың кернеуі | катушкалар жоқ |
| Негізгі материал | алюминий |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | ішкі |
| Қосылу | плита/ернемек ISO 5599-1 бойынша |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 40°C |
| Жұмыс қысымы | 2 ÷ 10бар |
| Қосқыш | Жоқ |
| Қолмен қайталау | басу, бекітумен |
| Стандарт | ISO 5599-1 |
| Стандартты номиналды шығыс | 4500л/мин |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Конструкция түрі | орамды |
| Тығыздау түрі | жұмсақ |
| Басқару түрі | электрлік |
| Өлшем | ISO 3 |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR)/сутектелген бутадиен-нитрилді каучук (HNBR) |
| Шартты өту | 14.5 мм |
| Клапанның қызметі | 5/2 бистабильді |
| Ені | 65 мм |
- Бағасы: 590 238 ₸


