
- Бар
- Коды:12276
MDH-5/2-3/4- D-4-24DC 12457 FESTO - ISO 5599, 5/2 моност., ISO 4, 48 VAC/24 VDC стандартына сәйкес пневматикалық дистрибьютор
1 235 358 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы MDH-5/2-3/4-D-4-24DC 12457
Дыбыс қысымының деңгейі: 85дБ • Клапанның қызметі: 5/2 моностабильді • Басқару түрі: электрлік • Катушка кернеуі: 48 В айнымалы ток/24 В тұрақты ток • Пилоттық кезеңнің қуаты: ішкі • Стандартты номиналды ағын жылдамдығы: 6000л/мин • Стандартты өлшем: ISO 4 • Стандарт: ISO 5599-1 • Электр қосылымы: DIN 43650 А типті қосқыш (18 мм) 3 істікшелі • Қосылу мүмкіндігі: ISO 5599-1 стандартына сәйкес пластина/фланец • Қорғаныс класы: IP65 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 12457 |
| Қосу уақыты | 120мс |
| Өшіру уақыты | 160мс |
| Кіру (1/P арна) | плита/ернемек ISO 5599-1 бойынша |
| Пилоттың пайдаланылған газы, 82/84 арна | M5 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | плита/ернемек ISO 5599-1 бойынша |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | плита/ернемек ISO 5599-1 бойынша |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қорғау сыныбы | IP65 |
| ISO коды | 451 |
| Ғимарат | алюминий |
| Таңбалау | MDH-5/2-3/4-D-4-24DC |
| Салмақ | 2600г |
| Монтаждау | тесігі мен бұрандасы арқылы;монтаждау тақтасында |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Монтаждау қадамы | 82мм |
| Катушка қуаты | 6.8 W / 9.9 ÷ 14.5 VA |
| Ағынның бағыты | қайтымды емес |
| Катушканың кернеуі | 48 V AC/24 V DC |
| Негізгі материал | алюминий |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | ішкі |
| Қосылу | плита/ернемек ISO 5599-1 бойынша |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 50°C |
| Жұмыс қысымы | 3 ÷ 16бар |
| Жұмыс циклі | 100% |
| Қосқыш | Жоқ |
| Қолмен қайталау | басу |
| Стандарт | ISO 5599-1 |
| Стандартты номиналды шығыс | 6000л/мин |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Конструкция түрі | орамды |
| Қалпына келтіру түрі | ауа серіппесі |
| Тығыздау түрі | жұмсақ |
| Басқару түрі | электрлік |
| Өлшем | ISO 4 |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Шартты өту | 18мм |
| Клапанның қызметі | 5/2 моностабильді |
| Ені | 76мм |
| Электр байланысы | DIN 43650 А типті (18 мм) 3 істікшелі қосқыш |
- Бағасы: 1 235 358 ₸


