
- Бар
- Коды:12325
MFH-5/2-D-1-S-C 152562 FESTO - ISO 5599 стандартына сәйкес пневматикалық дистрибьютор., 5/2 моност., ISO 1, катушкаларсыз.
244 608 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы MFH-5/2-D-1-S-C 152562
Дыбыс қысымының деңгейі: 85дБ • Клапанның қызметі: 5/2 тұрақты • Басқару түрі: электрлік • Катушка кернеуі: катушка жоқ • Пилоттық каскадты қоректендіру: сыртқы • Стандартты номиналды ағын жылдамдығы: 1200л/мин • Стандартты өлшем: ISO 1 • Стандарт: ISO 5599-1 • Қосылу мүмкіндігі: ISO 5599-1 стандартына сәйкес пластина/фланец • Қорғаныс класы: IP65 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 152562 |
| Қосу уақыты | 23мс |
| Өшіру уақыты | 35мс |
| Кіру (1/P арна) | плита/ернемек ISO 5599-1 бойынша |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | плита/ернемек ISO 5599-1 бойынша |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | плита/ернемек ISO 5599-1 бойынша |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қорғау сыныбы | IP65 |
| ISO коды | 164 |
| Ғимарат | алюминий |
| Таңбалау | MFH-5/2-D-1-S-C |
| Салмақ | 390г |
| Монтаждау | тесігі арқылы;монтаждық тақтада |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Монтаждау қадамы | 43мм |
| Ағынның бағыты | қайтымды |
| Катушканың кернеуі | катушкалар жоқ |
| Негізгі материал | алюминий |
| Пилоттық қысым | 2 ÷ 10бар |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | сыртқы |
| Пилоттық ауаны жеткізу | монтаждау тақтасы ISO 5599-1 стандартына сәйкес 1 өлшем |
| Қосылу | плита/ернемек ISO 5599-1 бойынша |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 40°C |
| Жұмыс қысымы | -0.9 ÷ 16бар |
| Қосқыш | Жоқ |
| Қолмен қайталау | басу, бекітумен |
| Стандарт | ISO 5599-1 |
| Стандартты номиналды шығыс | 1200 л/мин |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Конструкция түрі | орамды |
| Қалпына келтіру түрі | ауа серіппесі |
| Тығыздау түрі | жұмсақ |
| Басқару түрі | электрлік |
| Өлшем | ISO 1 |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR)/сутектелген бутадиен-нитрилді каучук (HNBR) |
| Шартты өту | 8мм |
| Клапанның қызметі | 5/2 моностабильді |
| Ені | 42мм |
- Бағасы: 244 608 ₸


