
- Бар
- Коды:249880
ESV220A AirTAC - ISO 5599 электрлі пневматикалық дистрибьютор. тірек., 5/2 бист., ISO 1, 220 В айнымалы ток
375 125 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы ESV220A
Клапанның қызметі: 5/2 бистабильді • Басқару түрі: электрлік • Катушка кернеуі: 220 В Айнымалы ток • Пилоттық кезеңнің қуаты: ішкі/сыртқы • Стандартты номиналды ағын жылдамдығы: 1500л/мин • Стандартты өлшем: ISO 1 • Стандарт: ISO 5599-1 • Қосылу мүмкіндігі: ISO 5599-1 стандартына сәйкес пластина/фланец
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | AirTac |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ESV220A |
| Кіру (1/P арна) | плита/ернемек ISO 5599-1 бойынша |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | плита/ернемек ISO 5599-1 бойынша |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | плита/ернемек ISO 5599-1 бойынша |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Монтаждау | коллекторлық плитада |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Катушканың кернеуі | 220 V AC |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | ішкі/сыртқы |
| Қосылу | плита/ернемек ISO 5599-1 бойынша |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 70°C |
| Жұмыс қысымы | 2 ÷ 10бар |
| Қосқыш | Иә |
| Үйлесімділік | ISO 5599-1 ISO 1 |
| Стандарт | ISO 5599-1 |
| Стандартты номиналды шығыс | 1500 л/мин |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Басқару түрі | электрлік |
| Өлшем | ISO 1 |
| Клапанның қызметі | 5/2 бистабильді |
- Бағасы: 375 125 ₸




