
- Бар
- Коды:11491
VSVA-B-D52-D-D1-1R5L 561365 FESTO - ISO 5599 стандартына сәйкес пневматикалық дистрибьютор электрондық пошта.., 5/2 бист., ISO 1, 24 VDC
354 595 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы VSVA-B-D52-D-D1-1R5L 561365
Клапанның қызметі: басым сигналмен 5/2 бистабильді • Басқару түрі: электрлік • Катушка кернеуі: 24 В тұрақты ток • Пилоттық кезеңнің қуаты: ішкі • Стандартты номиналды ағын жылдамдығы: 1300л/мин • Стандартты өлшем: ISO 1 • Стандарт: ISO 5599-1 • Электр байланысы: M12x1 3 істікшелі қосқыш • Қосылу мүмкіндігі: ISO 5599-1 стандартына сәйкес пластина/фланец • Қорғаныс класы: IP65, NEMA 4 • Корпус материалы: алюминий;полиамид (PA)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 561365 |
| Бұрандалар | Мырышталған,Болат |
| Кіру (1/P арна) | плита/ернемек ISO 5599-1 бойынша |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | плита/ернемек ISO 5599-1 бойынша |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | плита/ернемек ISO 5599-1 бойынша |
| Кернеудің рұқсат етілген ауытқулары | ±10 % |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Жай-күй индикаторы | жарық диоды |
| Қорғау сыныбы | IP65NEMA 4 |
| Ғимарат | алюминий;полиамид (PA) |
| Таңбалау | VSVA-B-D52-D-D1-1R5L |
| Салмақ | 439ж |
| Монтаждау | монтаждау тақтасында |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Монтаждау қадамы | 43мм |
| Катушка қуаты | 1.6 W |
| Ағынның бағыты | қайтымды емес |
| Катушканың кернеуі | 24 V DC |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 0 - 90 % |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | ішкі |
| Қосылу | плита/ернемек ISO 5599-1 бойынша |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Жұмыс қысымы | 3 ÷ 10бар |
| Жұмыс циклі | 100% |
| Қосқыш | Жоқ |
| Бөлгіштің шығыны | 2.000 l/min |
| Блок құрамындағы бөлгіштің шығыны | 1.300 l/min |
| Жеке плитадағы бөлгіштің шығыны | 1.400 l/min |
| Қолмен қайталау | басу, бекітумен |
| Стандарт | ISO 5599-1 |
| Стандартты номиналды шығыс | 1300 л/мин |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Конструкция түрі | орамды |
| Тығыздау түрі | жұмсақ |
| Басқару түрі | электрлік |
| Өлшем | ISO 1 |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR)/сутектелген бутадиен-нитрилді каучук (HNBR);фторкаучук (FPM/FKM/Viton) |
| Шартты өту | 11мм |
| Клапанның қызметі | 5/2 бистабильді басым сигналмен |
| Ені | 42мм |
| Электр байланысы | M12x1 3 істікшелі қосқыш |
- Бағасы: 354 595 ₸






