
- Бар
- Коды:11509
VSVA-B-P53E-ZD-D1-1R5L 561377 FESTO - ISO 5599 стандартына сәйкес пневматикалық дистрибьютор, 5/3 шығару, ISO 1, 24 VDC
444 142 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы VSVA-B-P53E-ZD-D1-1R5L 561377
Клапанның қызметі: 5/3 моностабильді ортаңғы позициядағы сору • Басқару түрі: электрлік • Катушка кернеуі: 24 В тұрақты ток • Пилоттық кезеңнің қуаты: сыртқы • Стандартты номиналды ағын жылдамдығы: 1300л/мин • Стандартты өлшем: ISO 1 • Стандарт: ISO 5599-1 • Электр байланысы: M12x1 3 істікшелі қосқыш • Қосылу мүмкіндігі: ISO 5599-1 стандартына сәйкес пластина/фланец • Қорғаныс класы: IP65, NEMA 4 • Корпус материалы: алюминий;полиамид (PA)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 561377 |
| Бұрандалар | Мырышталған,Болат |
| Қосу уақыты | 22мс |
| Өшіру уақыты | 65мс |
| Кіру (1/P арна) | плита/ернемек ISO 5599-1 бойынша |
| Пилоттың пайдаланылған газы, 82/84 арна | Кәрізделген,Стандартқа сәйкес кәрізделмеген,Опция |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | плита/ернемек ISO 5599-1 бойынша |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | плита/ернемек ISO 5599-1 бойынша |
| Кернеудің рұқсат етілген ауытқулары | ±10 % |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Жай-күй индикаторы | жарық диоды |
| Қорғау сыныбы | IP65NEMA 4 |
| Ғимарат | алюминий;полиамид (PA) |
| Таңбалау | VSVA-B-P53E-ZD-D1-1R5L |
| Салмақ | 456г |
| Монтаждау | монтаждау тақтасында |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Монтаждау қадамы | 43мм |
| Катушка қуаты | 1.6 W |
| Ағынның бағыты | қайтымды |
| Катушканың кернеуі | 24 V DC |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 0 - 90 % |
| Пилоттық қысым | 3 ÷ 10бар |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | сыртқы |
| Пилоттық ауаны жеткізу | монтаждау тақтасы ISO 5599-1 стандартына сәйкес 1 өлшем |
| Қосылу | плита/ернемек ISO 5599-1 бойынша |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Жұмыс қысымы | -0.9 ÷ 16бар |
| Жұмыс циклі | 100% |
| Қосқыш | Жоқ |
| Бөлгіштің шығыны | 1.900 l/min |
| Блок құрамындағы бөлгіштің шығыны | 1.300 l/min |
| Жеке плитадағы бөлгіштің шығыны | 1.400 l/min |
| Қолмен қайталау | басу, бекітумен |
| Стандарт | ISO 5599-1 |
| Стандартты номиналды шығыс | 1300 л/мин |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Конструкция түрі | орамды |
| Тығыздау түрі | жұмсақ |
| Басқару түрі | электрлік |
| Өлшем | ISO 1 |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR)/сутектелген бутадиен-нитрилді каучук (HNBR);фторкаучук (FPM/FKM/Viton) |
| Шартты өту | 11мм |
| Клапанның қызметі | 5/3 орташа позициядағы сору моностабильді |
| Ені | 42мм |
| Электр байланысы | M12x1 3 істікшелі қосқыш |
- Бағасы: 444 142 ₸






