
- Бар
- Коды:11516
VSVA-B-T32C-AD-D2-1R5L 566990 FESTO - ISO 5599 стандартына сәйкес пневматикалық дистрибьютор басқару., 2x3/2 НЗ, ISO 2, 24 VDC
496 592 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы VSVA-B-T32C-AD-D2-1R5L 566990
Клапанның қызметі: 2x3/2 НЗ • Басқару түрі: электрлік • Катушка кернеуі: 24 В тұрақты ток • Пилоттық кезеңнің қуаты: ішкі • Стандартты номиналды ағын жылдамдығы: 2200л/мин • Стандартты өлшем: ISO 2 • Стандарт: ISO 5599-1 • Электр байланысы: M12x1 3 істікшелі қосқыш • Қосылу мүмкіндігі: ISO 5599-1 стандартына сәйкес пластина/фланец • Қорғаныс класы: IP65, NEMA 4 • Корпус материалы: алюминий;полиамид (PA)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 566990 |
| Бұрандалар | Мырышталған,Болат |
| Қосу уақыты | 20мс |
| Өшіру уақыты | 35мс |
| Кіру (1/P арна) | плита/ернемек ISO 5599-1 бойынша |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | плита/ернемек ISO 5599-1 бойынша |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | плита/ернемек ISO 5599-1 бойынша |
| Кернеудің рұқсат етілген ауытқулары | ±10 % |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Жай-күй индикаторы | жарық диоды |
| Қорғау сыныбы | IP65NEMA 4 |
| Ғимарат | алюминий;полиамид (PA) |
| Таңбалау | VSVA-B-T32C-AD-D2-1R5L |
| Салмақ | 740г |
| Монтаждау | монтаждау тақтасында |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Монтаждау қадамы | 59 мм |
| Катушка қуаты | 4.6 W |
| Ағынның бағыты | қайтымды емес |
| Катушканың кернеуі | 24 V DC |
| Бір катушкаға номиналды тоқтау тогы | 165 мА 30 мс дейін |
| Токтың азаюымен номиналды ток | 30 мс-тан кейін 35 мА |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 0 - 90 % |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | ішкі |
| Қосылу | плита/ернемек ISO 5599-1 бойынша |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Жұмыс қысымы | 3 ÷ 10бар |
| Жұмыс циклі | 100% |
| Қосқыш | Жоқ |
| Бөлгіштің шығыны | 3.000 l/min |
| Блок құрамындағы бөлгіштің шығыны | 2.200 l/min |
| Жеке плитадағы бөлгіштің шығыны | 2.000 l/min |
| Қолмен қайталау | басу, бекітумен |
| Стандарт | ISO 5599-1 |
| Стандартты номиналды шығыс | 2200 л/мин |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Конструкция түрі | орамды |
| Қалпына келтіру түрі | ауа серіппесі |
| Тығыздау түрі | жұмсақ |
| Басқару түрі | электрлік |
| Өлшем | ISO 2 |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR)/сутектелген бутадиен-нитрилді каучук (HNBR);фторкаучук (FPM/FKM/Viton) |
| Шартты өту | 15мм |
| Клапанның қызметі | 2х3/2 НЗ |
| Ені | 52мм |
| Электр байланысы | M12x1 3 істікшелі қосқыш |
- Бағасы: 496 592 ₸


