
- Бар
- Коды:90652
SOV A5 SOS OO 7021020100 METAL WORK - Пневмотаратқыш бойынша NAMUR электр. тір., 5/2 моност., G1/4, жоқ
254 220 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы SOV A5 SOS OO 7021020100
Valve series Namur electro-pneumatic monostable 5/2, couplings 1/4''
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Metal Work |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7021020100 |
| Кіру (1/P арна) | G1/4 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | G1/4 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | NAMUR |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Таңбалау | SOV A5 SOS OO |
| Салмақ | 248.6ж |
| Катушканың кернеуі | катушкалар жоқ |
| Қосылу | G1/4 |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 2.5 ÷ 10бар |
| Қосқыш | Жоқ |
| Үйлесімділік | METAL WORK NAMUR |
| Стандарт | NAMUR |
| Стандартты номиналды шығыс | 1100л/мин |
| Басқару түрі | электрлік |
| Шартты өту | 7.5 мм |
| Клапанның қызметі | 5/2 моностабильді |
| Электр байланысы | DIN 43650 типті өнеркәсіптік қосқыш (11 мм) 3 істікшелі |
- Бағасы: 254 220 ₸

