
- Бар
- Коды:247319
V523231-08MRE4 EMC - Пневматикалық дистрибьютор NAMUR электр. тірек., 5/2 моност., G1/4, 24 VDC
67 682 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы V523231-08MRE4
V сериялы NAMUR дистрибьюторлары әмбебап болып табылады: 5/2 функциясы шығыс арнасындағы тығыздағыш сақинаны қайта реттеу арқылы 3/2-ге оңай өзгереді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | EMC |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | V523231-08MRE4 |
| Кіру (1/P арна) | G1/4 |
| Ұшқыштың пайдаланылған газы | ішкі |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | G1/4 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | NAMUR |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | алюминий |
| Салмақ | 340г |
| Монтаждау | тесік арқылы |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Катушканың кернеуі | 24 V DC |
| Негізгі материал | алюминий |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | ішкі |
| Қосылу | G1/4 |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | 5 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 1.5 ÷ 8бар |
| Қосқыш | Иә |
| Қолмен қайталау | басу және бұру, бекітумен |
| Стандарт | NAMUR |
| Стандартты номиналды шығыс | 1830л/мин |
| Қалпына келтіру түрі | пневматикалық-механикалық серіппе |
| Басқару түрі | электрлік |
| Өлшем | 3 (27 мм) |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Клапанның қызметі | 5/2 (немесе 3/2) моностабильді |
| Электр байланысы | DIN 43650 типті өнеркәсіптік қосқыш (11 мм) 3 істікшелі |
- Бағасы: 67 682 ₸


