
- Бар
- Коды:11458
VSNC-FC-M52-MD-G14-F8 577257 FESTO - NAMUR бойынша пневматикалық дистрибьютор, 5/2 моност., G1/4, катушкаларсыз.
156 700 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы VSNC-FC-M52-MD-G14-F8 577257
Клапанның қызметі: 5/2 (немесе 3/2) моностабильді • Басқару түрі: электрлік • Катушка кернеуі: катушка жоқ • Пилоттық каскадтың қоректенуі: ішкі • Стандартты номиналды шығын: 1250л/мин • Стандарт: NAMUR • Электр қосылымы: DIN 43650 типті өнеркәсіптік қосқыш (11 мм) 3 істікшелі • Жалғау: G1/4 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 577257 |
| Бұрандалар | Тот баспайтын болат |
| Қосу уақыты | 11мс |
| Өшіру уақыты | 48мс |
| Кіру (1/P арна) | G1/4 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | G1/4 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | NAMUR |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Жай-күй индикаторы | керек-жарақтармен бірге |
| Ғимарат | алюминий |
| Таңбалау | VSNC-FC-M52-MD-G14-F8 |
| Салмақ | 335ж |
| Монтаждау | тесік арқылы |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Ағынның бағыты | қайтымды емес |
| Катушканың кернеуі | катушкалар жоқ |
| Негізгі материал | алюминий |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | ішкі |
| Қосылу | G1/4 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 2.5 ÷ 10бар |
| Жұмыс циклі | 100% |
| Қосқыш | Жоқ |
| Қолмен қайталау | басу, бекітумен |
| Стандарт | NAMUR |
| Стандартты номиналды шығыс | 1250л/мин |
| Стандартты номиналды шығыс, пайдаланылған газ | 110л/мин |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Конструкция түрі | орамды |
| Қалпына келтіру түрі | механикалық серіппе |
| Тығыздау түрі | жұмсақ |
| Басқару түрі | электрлік |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Клапанның қызметі | 5/2 (немесе 3/2) моностабильді |
| Ені | 32мм |
| Электр байланысы | DIN 43650 типті өнеркәсіптік қосқыш (11 мм) 3 істікшелі |
- Бағасы: 156 700 ₸






