
- Бар
- Коды:7304
DYEF-M10-Y1F 548374 FESTO - Амортизатор, жүрісі 3.7 мм, M10x1, 0.06 Дж
28 960 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DYEF-M10-Y1F 548374
Жүріс: 3.7мм • Бекіткіш бұранда: M10x1 • Корпус материалы: тот баспайтын болат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 548374 |
| Демпфирлеу ұзындығы | 3.7 мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Ғимарат | тот баспайтын болат |
| Бекіту бұрандасы | M10x1 |
| Жүріске жұмсалатын энергияны макс. тұтыну | 0.06Дж |
| Макс. соққы жылдамдығы | 0.8м/с |
| Таңбалау | DYEF-M10-Y1F |
| Салмақ | 19.7ж |
| Монтаждау | бекіткіш гайкамен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Негізгі материал | тот баспайтын болат |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 60°C |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Барысы | 3.7 мм |
- Бағасы: 28 960 ₸

