
- Бар
- Коды:7311
DYEF-M22-Y1F 1113706 FESTO - Амортизатор, жүрісі 7 мм, M22x1.5, 1.2 Дж
91 191 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DYEF-M22-Y1F 1113706
Жүріс: 7мм • Бекіткіш бұранда: M22x1.5 • Корпус материалы: тот баспайтын болат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1113706 |
| Демпфирлеу ұзындығы | 7мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Ғимарат | тот баспайтын болат |
| Бекіту бұрандасы | M22x1.5 |
| Жүріске жұмсалатын энергияны макс. тұтыну | 1.2Дж |
| Макс. соққы жылдамдығы | 0.8м/с |
| Таңбалау | DYEF-M22-Y1F |
| Салмақ | 200ж |
| Монтаждау | бекіткіш гайкамен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Негізгі материал | тот баспайтын болат |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 60°C |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Барысы | 7мм |
- Бағасы: 91 191 ₸

