
- Бар
- Коды:7313
DYEF-M4-Y1F 548370 FESTO - Амортизатор, жүрісі 1.7 мм, M4x0.5, 0.005 Дж
22 623 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DYEF-M4-Y1F 548370
Жүріс: 1.7мм • Бекіткіш бұранда: M4x0.5 • Корпус материалы: тот баспайтын болат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 548370 |
| Демпфирлеу ұзындығы | 1.7 мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Ғимарат | тот баспайтын болат |
| Бекіту бұрандасы | M4x0.5 |
| Жүріске жұмсалатын энергияны макс. тұтыну | 0.005Дж |
| Макс. соққы жылдамдығы | 0.8м/с |
| Таңбалау | DYEF-M4-Y1F |
| Салмақ | 1.6ж |
| Монтаждау | бекіткіш гайкамен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Негізгі материал | тот баспайтын болат |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 60°C |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Барысы | 1.7 мм |
- Бағасы: 22 623 ₸

