
- Бар
- Коды:7317
DYEF-M6-Y1F 548372 FESTO - Амортизатор, жүрісі 3.1 мм, M6x0.5, 0.03 Дж
23 843 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DYEF-M6-Y1F 548372
Жүріс: 3.1мм • Бекіткіш бұранда: M6x0.5 • Корпус материалы: тот баспайтын болат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 548372 |
| Демпфирлеу ұзындығы | 3.1 мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Ғимарат | тот баспайтын болат |
| Бекіту бұрандасы | M6x0.5 |
| Жүріске жұмсалатын энергияны макс. тұтыну | 0.03Дж |
| Макс. соққы жылдамдығы | 0.8м/с |
| Таңбалау | DYEF-M6-Y1F |
| Салмақ | 5.1ж |
| Монтаждау | бекіткіш гайкамен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Негізгі материал | тот баспайтын болат |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 60°C |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Барысы | 3.1 мм |
- Бағасы: 23 843 ₸

