
- Бар
- Коды:7319
DYEF-M8-Y1F 548373 FESTO - Амортизатор, жүрісі 3.4 мм, M8x1, 0.04 Дж
26 399 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DYEF-M8-Y1F 548373
Жүріс: 3.4мм • Бекіткіш бұранда: M8x1 • Корпус материалы: тот баспайтын болат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 548373 |
| Демпфирлеу ұзындығы | 3.4 мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Ғимарат | тот баспайтын болат |
| Бекіту бұрандасы | M8x1 |
| Жүріске жұмсалатын энергияны макс. тұтыну | 0.04Дж |
| Макс. соққы жылдамдығы | 0.8м/с |
| Таңбалау | DYEF-M8-Y1F |
| Салмақ | 11.9ж |
| Монтаждау | бекіткіш гайкамен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Негізгі материал | тот баспайтын болат |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 60°C |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Барысы | 3.4 мм |
- Бағасы: 26 399 ₸

