
- Бар
- Коды:7343
ДЫР-16-40- Y5 1155691 FESTO - Гидравликалық амортизатор, жүрісі 40 мм, M20x1.25, 64 Дж
257 340 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DYHR-16-40-Y5 1155691
Поршеньнің диаметрі: 16мм • Жүріс: 40мм • Бекіткіш бұранда: M20x1.25 • Корпус материалы: болат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1155691 |
| Поршеньнің диаметрі | 16мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | болат |
| Бекіту бұрандасы | M20x1.25 |
| Макс. сағатына энергияны тұтыну | 100000Дж |
| Жүріске жұмсалатын энергияны макс. тұтыну | 64Дж |
| Макс. соққы жылдамдығы | 0.3м/с |
| Макс. тоқтату күші | 1.600 N |
| Макс. беру күші | 1.600 N |
| Таңбалау | DYHR-16-40-Y5 |
| Салмақ | 255ж |
| Минималды беру күші | 160 N |
| Монтаждау | бекіткіш гайкамен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Негізгі материал | болат |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 80°C |
| Беру жылдамдығы | 0.2 ÷ 100 мм/с |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Қалпына келтіру күші | 5.4Н |
| Барысы | 40 мм |
| Өзек | шыңдалған қоспаланған болат |
- Бағасы: 257 340 ₸

