
- Бар
- Коды:7344
ДЫР-20-25- Y5 1155692 FESTO - Гидравликалық амортизатор, жүрісі 25 мм, M24x1.25, 62.5 Дж
281 356 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DYHR-20-25-Y5 1155692
Поршеньнің диаметрі: 20мм • Жүріс: 25мм • Бекіту бұрандасы: M24x1.25 • Корпус материалы: болат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1155692 |
| Поршеньнің диаметрі | 20мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | болат |
| Бекіту бұрандасы | M24x1.25 |
| Макс. сағатына энергияны тұтыну | 90000Дж |
| Жүріске жұмсалатын энергияны макс. тұтыну | 62.5Дж |
| Макс. соққы жылдамдығы | 0.3м/с |
| Макс. тоқтату күші | 2.500 N |
| Макс. беру күші | 2.500 N |
| Таңбалау | DYHR-20-25-Y5 |
| Салмақ | 360г |
| Минималды беру күші | 250 N |
| Монтаждау | бекіткіш гайкамен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Негізгі материал | болат |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 80°C |
| Беру жылдамдығы | 0.2 ÷ 100 мм/с |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Қалпына келтіру күші | 9Н |
| Барысы | 25мм |
| Өзек | шыңдалған қоспаланған болат |
- Бағасы: 281 356 ₸

