
- Бар
- Коды:7345
ДЫР-20-50- Y5 1155693 FESTO - Гидравликалық амортизатор, жүрісі 50 мм, M24x1.25, 125 Дж
351 745 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DYHR-20-50-Y5 1155693
Поршеньнің диаметрі: 20мм • Жүріс: 50мм • Бекіткіш бұранда: M24x1.25 • Корпус материалы: болат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1155693 |
| Поршеньнің диаметрі | 20мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | болат |
| Бекіту бұрандасы | M24x1.25 |
| Макс. сағатына энергияны тұтыну | 140000Дж |
| Жүріске жұмсалатын энергияны макс. тұтыну | 125Дж |
| Макс. соққы жылдамдығы | 0.3м/с |
| Макс. тоқтату күші | 2.500 N |
| Макс. беру күші | 2.500 N |
| Таңбалау | DYHR-20-50-Y5 |
| Салмақ | 440г |
| Минималды беру күші | 250 N |
| Монтаждау | бекіткіш гайкамен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Негізгі материал | болат |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 80°C |
| Беру жылдамдығы | 0.2 ÷ 100 мм/с |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Қалпына келтіру күші | 9Н |
| Барысы | 50 мм |
| Өзек | шыңдалған қоспаланған болат |
- Бағасы: 351 745 ₸

