
- Бар
- Коды:7346
ДЫР-25-40- Y5 1155694 FESTO - Гидравликалық амортизатор, жүрісі 40 мм, M30x1.5, 160 Дж
383 162 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DYHR-25-40-Y5 1155694
Поршеньнің диаметрі: 25мм • Жүріс: 40мм • Бекіткіш бұранда: M30x1.5 • Корпус материалы: болат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1155694 |
| Поршеньнің диаметрі | 25мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | болат |
| Бекіту бұрандасы | M30x1.5 |
| Макс. сағатына энергияны тұтыну | 150000Дж |
| Жүріске жұмсалатын энергияны макс. тұтыну | 160Дж |
| Макс. соққы жылдамдығы | 0.3м/с |
| Макс. тоқтату күші | 4.000 N |
| Макс. беру күші | 4.000 N |
| Таңбалау | DYHR-25-40-Y5 |
| Салмақ | 720г |
| Минималды беру күші | 400 N |
| Монтаждау | бекіткіш гайкамен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Негізгі материал | болат |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 80°C |
| Беру жылдамдығы | 0.2 ÷ 100 мм/с |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Қалпына келтіру күші | 12.5Н |
| Барысы | 40 мм |
| Өзек | шыңдалған қоспаланған болат |
- Бағасы: 383 162 ₸

