
- Бар
- Коды:7328
ДИСК-12-12- Y1F 548014 FESTO - Гидравликалық амортизатор, жүрісі 12 мм, M16x1, 10 Дж
104 888 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DYSC-12-12-Y1F 548014
Поршеньнің диаметрі: 12мм • Жүріс: 12мм • Бекіткіш бұранда: M16x1 • Корпус материалы: болат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 548014 |
| Поршеньнің диаметрі | 12мм |
| Демпфирлеу ұзындығы | 12мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Ғимарат | болат |
| Бекіту бұрандасы | M16x1 |
| Макс. сағатына энергияны тұтыну | 36000Дж |
| Жүріске жұмсалатын энергияны макс. тұтыну | 10Дж |
| Макс. соққы жылдамдығы | 3м/с |
| Макс. тоқтату күші | 1.000 N |
| Таңбалау | DYSC-12-12-Y1F |
| Салмақ | 81ж |
| Монтаждау | бекіткіш гайкамен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Негізгі материал | болат |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 80°C |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Қалпына келтіру күші | 5Н |
| Барысы | 12мм |
| Өзек | қоспаланған болат |
- Бағасы: 104 888 ₸


