
- Бар
- Коды:7329
ДИСК-16-18- Y1F 553593 FESTO - Гидравликалық амортизатор, жүрісі 18 мм, M22x1.5, 25 Дж
130 048 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DYSC-16-18-Y1F 553593
Поршеньнің диаметрі: 16мм • Жүріс: 18мм • Бекіткіш бұранда: M22x1.5 • Корпус материалы: болат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 553593 |
| Поршеньнің диаметрі | 16мм |
| Демпфирлеу ұзындығы | 18мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Ғимарат | болат |
| Бекіту бұрандасы | M22x1.5 |
| Макс. сағатына энергияны тұтыну | 50000Дж |
| Жүріске жұмсалатын энергияны макс. тұтыну | 25Дж |
| Макс. соққы жылдамдығы | 3м/с |
| Макс. тоқтату күші | 2.000 N |
| Таңбалау | DYSC-16-18-Y1F |
| Салмақ | 210ж |
| Монтаждау | бекіткіш гайкамен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Негізгі материал | болат |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 80°C |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Қалпына келтіру күші | 6Н |
| Барысы | 18мм |
| Өзек | қоспаланған болат |
- Бағасы: 130 048 ₸


