
- Бар
- Коды:7330
ДИСК-20-18- Y1F 2479149 FESTO - Гидравликалық амортизатор, жүрісі 18 мм, M26x1.5, 38 Дж
144 641 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DYSC-20-18-Y1F 2479149
Поршеньнің диаметрі: 20мм • Жүріс: 18мм • Бекіткіш бұранда: M26x1.5 • Корпус материалы: болат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2479149 |
| Поршеньнің диаметрі | 20мм |
| Демпфирлеу ұзындығы | 16мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Ғимарат | болат |
| Бекіту бұрандасы | M26x1.5 |
| Макс. сағатына энергияны тұтыну | 80000Дж |
| Жүріске жұмсалатын энергияны макс. тұтыну | 38Дж |
| Макс. соққы жылдамдығы | 3м/с |
| Макс. тоқтату күші | 3.000 N |
| Таңбалау | DYSC-20-18-Y1F |
| Салмақ | 370г |
| Монтаждау | бекіткіш гайкамен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Негізгі материал | болат |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 80°C |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Қалпына келтіру күші | 10Н |
| Барысы | 18мм |
| Өзек | қоспаланған болат |
- Бағасы: 144 641 ₸


