
- Бар
- Коды:7334
ДИСК-7-5- Y1F 548012 FESTO - Гидравликалық амортизатор, жүрісі 5 мм, M10x1, 2 Дж
65 632 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DYSC-7-5-Y1F 548012
Жүріс: 5мм • Үлгілік өлшем: 7 • Бекіткіш бұранда: M10x1 • Корпус материалы: тот баспайтын болат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 548012 |
| Демпфирлеу ұзындығы | 5мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Ғимарат | тот баспайтын болат |
| Бекіту бұрандасы | M10x1 |
| Макс. сағатына энергияны тұтыну | 12000Дж |
| Жүріске жұмсалатын энергияны макс. тұтыну | 2Дж |
| Макс. соққы жылдамдығы | 3м/с |
| Макс. тоқтату күші | 300 N |
| Таңбалау | DYSC-7-5-Y1F |
| Салмақ | 17ж |
| Монтаждау | бекіткіш гайкамен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Негізгі материал | тот баспайтын болат |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 80°C |
| Өлшем | 7" |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Қалпына келтіру күші | 1.2Н |
| Барысы | 5мм |
| Өзек | қоспаланған болат |
- Бағасы: 65 632 ₸


