
- Бар
- Коды:7256
ДИСР-12-12- Y5 1138642 FESTO - Гидравликалық амортизатор, жүрісі 12 мм, M15x1, 10,8 Дж
123 013 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DYSR-12-12-Y5 1138642
Поршеньнің диаметрі: 12мм • Жүріс: 12мм • Бекіткіш бұранда: M15x1 • Корпус материалы: болат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1138642 |
| Поршеньнің диаметрі | 12мм |
| Демпфирлеу ұзындығы | 12мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | болат |
| Бекіту бұрандасы | M15x1 |
| Макс. сағатына энергияны тұтыну | 60000Дж |
| Жүріске жұмсалатын энергияны макс. тұтыну | 10.8Дж |
| Макс. соққы жылдамдығы | 3м/с |
| Макс. тоқтату күші | 900 N |
| Таңбалау | DYSR-12-12-Y5 |
| Салмақ | 105ж |
| Монтаждау | бекіткіш гайкамен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Негізгі материал | болат |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 80°C |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Қалпына келтіру күші | 4.5Н |
| Барысы | 12мм |
| Өзек | қоспаланған болат |
- Бағасы: 123 013 ₸


