
- Бар
- Коды:7259
ДИСР-16-20- Y5-T 1138645 FESTO - Гидравликалық амортизатор, жүрісі 20 мм, M22x1.5, 32 Дж
157 234 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DYSR-16-20-Y5-T 1138645
Поршеньнің диаметрі: 16мм • Жүріс: 20мм • Бекіткіш бұранда: M22x1.5 • Корпус материалы: болат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1138645 |
| Поршеньнің диаметрі | 16мм |
| Демпфирлеу ұзындығы | 20мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | болат |
| Бекіту бұрандасы | M22x1.5 |
| Макс. сағатына энергияны тұтыну | 100000Дж |
| Жүріске жұмсалатын энергияны макс. тұтыну | 32Дж |
| Макс. соққы жылдамдығы | 3м/с |
| Макс. тоқтату күші | 1.600 N |
| Таңбалау | DYSR-16-20-Y5-T |
| Салмақ | 250г |
| Монтаждау | бекіткіш гайкамен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Негізгі материал | болат |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 80°C |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Қалпына келтіру күші | 5.4Н |
| Барысы | 20мм |
| Өзек | шыңдалған қоспаланған болат |
- Бағасы: 157 234 ₸


