
- Бар
- Коды:7261
ДИСР-20-25- Y5-T 1138647 FESTO - Гидравликалық амортизатор, жүрісі 25 мм, M26x1.5, 62.5 Дж
221 397 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DYSR-20-25-Y5-T 1138647
Поршеньнің диаметрі: 20мм • Жүріс: 25мм • Бекіту бұрандасы: M26x1.5 • Корпус материалы: болат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1138647 |
| Поршеньнің диаметрі | 20мм |
| Демпфирлеу ұзындығы | 25мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | болат |
| Бекіту бұрандасы | M26x1.5 |
| Макс. сағатына энергияны тұтыну | 135000Дж |
| Жүріске жұмсалатын энергияны макс. тұтыну | 62.5Дж |
| Макс. соққы жылдамдығы | 3м/с |
| Макс. тоқтату күші | 2.500 N |
| Таңбалау | DYSR-20-25-Y5-T |
| Салмақ | 425ж |
| Монтаждау | бекіткіш гайкамен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Негізгі материал | болат |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 80°C |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Қалпына келтіру күші | 9Н |
| Барысы | 25мм |
| Өзек | шыңдалған қоспаланған болат |
- Бағасы: 221 397 ₸


