
- Бар
- Коды:7263
ДИСР-32-60- Y5 1138649 FESTO - Гидравликалық амортизатор, жүрісі 60 мм, M37x1.5, 384 Дж
393 592 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DYSR-32-60-Y5 1138649
Поршеньнің диаметрі: 32мм • Жүріс: 60мм • Бекіткіш бұранда: M37x1.5 • Корпус материалы: болат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1138649 |
| Поршеньнің диаметрі | 32мм |
| Демпфирлеу ұзындығы | 60 мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | болат |
| Бекіту бұрандасы | M37x1.5 |
| Макс. сағатына энергияны тұтыну | 330000Дж |
| Жүріске жұмсалатын энергияны макс. тұтыну | 384Дж |
| Макс. соққы жылдамдығы | 3м/с |
| Макс. тоқтату күші | 6.400 N |
| Таңбалау | DYSR-32-60-Y5 |
| Салмақ | 1355ж |
| Монтаждау | бекіткіш гайкамен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Негізгі материал | болат |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 80°C |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Қалпына келтіру күші | 18Н |
| Барысы | 60 мм |
| Өзек | шыңдалған қоспаланған болат |
- Бағасы: 393 592 ₸


