
- Бар
- Коды:7242
ДИСС-12-12- Y1F 8069004 FESTO - Гидравликалық амортизатор, жүрісі 12 мм, M16x1, 10 Дж
57 259 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DYSS-12-12-Y1F 8069004
Поршеньнің диаметрі: 32мм • Жүріс: 12мм • Бекіткіш бұранда: M16x1 • Корпус материалы: тот баспайтын болат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8069004 |
| Поршеньнің диаметрі | 32мм |
| Демпфирлеу ұзындығы | 12мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | тот баспайтын болат |
| Бекіту бұрандасы | M16x1 |
| Макс. сағатына энергияны тұтыну | 36000Дж |
| Жүріске жұмсалатын энергияны макс. тұтыну | 10Дж |
| Макс. соққы жылдамдығы | 1.5м/с |
| Макс. тоқтату күші | 1.000 N |
| Таңбалау | DYSS-12-12-Y1F |
| Салмақ | 82ж |
| Монтаждау | бекіткіш гайкамен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Негізгі материал | тот баспайтын болат |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 80°C |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Қалпына келтіру күші | 4Н |
| Барысы | 12мм |
| Өзек | қоспаланған болат |
- Бағасы: 57 259 ₸


