
- Бар
- Коды:7243
ДИСС-2-4- Y1F 8081767 FESTO - Гидравликалық амортизатор, жүрісі 4 мм, M4x0.5, 0.1 Дж
49 223 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DYSS-2-4-Y1F 8081767
Барысы: 4мм • Өлшем: 2 • Бекіткіш бұранда: M4x0.5 • Корпус материалы: тот баспайтын болат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8081767 |
| Демпфирлеу ұзындығы | 4мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | тот баспайтын болат |
| Бекіту бұрандасы | M4x0.5 |
| Макс. сағатына энергияны тұтыну | 270Дж |
| Жүріске жұмсалатын энергияны макс. тұтыну | 0.1Дж |
| Макс. соққы жылдамдығы | 0,5м/с |
| Макс. тоқтату күші | 60 N |
| Таңбалау | DYSS-2-4-Y1F |
| Салмақ | 1г |
| Монтаждау | бекіткіш гайкамен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Негізгі материал | тот баспайтын болат |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 70°C |
| Өлшем | 2" |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Қалпына келтіру күші | 0.7Н |
| Барысы | 4мм |
| Өзек | қоспаланған болат |
- Бағасы: 49 223 ₸


