
- Бар
- Коды:7245
ДИСС-4-4- Y1F 8081769 FESTO - Гидравликалық амортизатор, жүрісі 4 мм, M6x0.5, 0.8 Дж
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DYSS-4-4-Y1F 8081769
Жүрісі: 4мм • Үлгі өлшемі: 4 • Бекіткіш бұранда: M6x0.5 • Корпус материалы: тот баспайтын болат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8081769 |
| Демпфирлеу ұзындығы | 4мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | тот баспайтын болат |
| Бекіту бұрандасы | M6x0.5 |
| Макс. сағатына энергияны тұтыну | 5500Дж |
| Жүріске жұмсалатын энергияны макс. тұтыну | 0.8Дж |
| Макс. соққы жылдамдығы | 1м/с |
| Макс. тоқтату күші | 100 N |
| Таңбалау | DYSS-4-4-Y1F |
| Салмақ | 4.5ж |
| Монтаждау | бекіткіш гайкамен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Негізгі материал | тот баспайтын болат |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 80°C |
| Өлшем | 4" |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Қалпына келтіру күші | 0.7Н |
| Барысы | 4мм |
| Өзек | қоспаланған болат |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

