
- Бар
- Коды:7249
ДИСС-Г8-10-10- Y1F 8073917 FESTO - Гидравликалық амортизатор, жүрісі 10 мм, 6 Дж
48 824 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DYSS-G8-10-10-Y1F 8073917
Поршеньнің диаметрі: 25мм • Жүріс: 10мм • Корпус материалы: тот баспайтын болат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8073917 |
| Поршеньнің диаметрі | 25мм |
| Демпфирлеу ұзындығы | 10 мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | тот баспайтын болат |
| Макс. сағатына энергияны тұтыну | 25000Дж |
| Жүріске жұмсалатын энергияны макс. тұтыну | 6Дж |
| Макс. соққы жылдамдығы | 1.5м/с |
| Макс. тоқтату күші | 700 N |
| Таңбалау | DYSS-G8-10-10-Y1F |
| Салмақ | 105ж |
| Монтаждау | бұрандалы муфтасы бар |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Негізгі материал | тот баспайтын болат |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 80°C |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Қалпына келтіру күші | 4Н |
| Барысы | 10 мм |
| Өзек | қоспаланған болат |
- Бағасы: 48 824 ₸


