
- Бар
- Коды:7250
ДИСС-Г8-2-4- Y1F 8073911 FESTO - Гидравликалық амортизатор, жүрісі 4 мм, 0,1 Дж
45 506 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DYSS-G8-2-4-Y1F 8073911
Барысы: 4мм • Өлшем: 2 • Корпус материалы: тот баспайтын болат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8073911 |
| Демпфирлеу ұзындығы | 4мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | тот баспайтын болат |
| Макс. сағатына энергияны тұтыну | 270Дж |
| Жүріске жұмсалатын энергияны макс. тұтыну | 0.1Дж |
| Макс. соққы жылдамдығы | 0,5м/с |
| Макс. тоқтату күші | 60 N |
| Таңбалау | DYSS-G8-2-4-Y1F |
| Салмақ | 3.9ж |
| Монтаждау | бұрандалы муфтасы бар |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Негізгі материал | тот баспайтын болат |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 70°C |
| Өлшем | 2" |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Қалпына келтіру күші | 0.7Н |
| Барысы | 4мм |
| Өзек | қоспаланған болат |
- Бағасы: 45 506 ₸


