
- Бар
- Коды:7255
ДИСС-Г8-8-8- Y1F 8073916 FESTO - Гидравликалық амортизатор, жүрісі 8 мм, 3 Дж
39 996 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DYSS-G8-8-8-Y1F 8073916
Поршеньнің диаметрі: 20мм • Жүріс: 8мм • Корпус материалы: тот баспайтын болат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8073916 |
| Поршеньнің диаметрі | 20мм |
| Демпфирлеу ұзындығы | 8мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | тот баспайтын болат |
| Макс. сағатына энергияны тұтыну | 18000Дж |
| Жүріске жұмсалатын энергияны макс. тұтыну | 3Дж |
| Макс. соққы жылдамдығы | 1.5м/с |
| Макс. тоқтату күші | 500 N |
| Таңбалау | DYSS-G8-8-8-Y1F |
| Салмақ | 57ж |
| Монтаждау | бұрандалы муфтасы бар |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Негізгі материал | тот баспайтын болат |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 80°C |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Қалпына келтіру күші | 2.5Н |
| Барысы | 8мм |
| Өзек | қоспаланған болат |
- Бағасы: 39 996 ₸


