
- Бар
- Коды:7337
ДИСВ-12-20- Y1F 548075 FESTO - Гидравликалық амортизатор, жүрісі 20 мм, M16x1, 12 Дж
100 494 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DYSW-12-20-Y1F 548075
Поршеньнің диаметрі: 12мм • Жүріс: 20мм • Бекіткіш бұранда: M16x1 • Корпус материалы: болат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 548075 |
| Поршеньнің диаметрі | 12мм |
| Демпфирлеу ұзындығы | 20мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Ғимарат | болат |
| Бекіту бұрандасы | M16x1 |
| Макс. сағатына энергияны тұтыну | 41000Дж |
| Жүріске жұмсалатын энергияны макс. тұтыну | 12Дж |
| Макс. соққы жылдамдығы | 3м/с |
| Макс. тоқтату күші | 1.000 N |
| Таңбалау | DYSW-12-20-Y1F |
| Салмақ | 91ж |
| Монтаждау | бекіткіш гайкамен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Негізгі материал | болат |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 80°C |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Қалпына келтіру күші | 5Н |
| Барысы | 20мм |
| Өзек | қоспаланған болат |
- Бағасы: 100 494 ₸


