
- Бар
- Коды:7265
YSR-10-10- C 191199 FESTO - Гидравликалық амортизатор, жүрісі 10 мм, M14x1, 6 Дж
92 053 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы YSR-10-10-C 191199
Поршеньнің диаметрі: 10мм • Жүріс: 10мм • Бекіткіш бұранда: M14x1 • Корпус материалы: болат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 191199 |
| Поршеньнің диаметрі | 10 мм |
| Демпфирлеу ұзындығы | 10 мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Ғимарат | болат |
| Бекіту бұрандасы | M14x1 |
| Макс. сағатына энергияны тұтыну | 26000Дж |
| Жүріске жұмсалатын энергияны макс. тұтыну | 6Дж |
| Макс. соққы жылдамдығы | 3м/с |
| Макс. тоқтату күші | 700 N |
| Таңбалау | YSR-10-10-C |
| Салмақ | 51ж |
| Монтаждау | бекіткіш гайкамен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Негізгі материал | болат |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 80°C |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Қалпына келтіру күші | 3.5Н |
| Барысы | 10 мм |
| Өзек | қоспаланған болат |
- Бағасы: 92 053 ₸


