
- Бар
- Коды:7267
YSR-16-20- C 34573 FESTO - Гидравликалық амортизатор, жүрісі 20 мм, M22x1.5, 30 Дж
120 613 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы YSR-16-20-C 34573
Поршеньнің диаметрі: 16мм • Жүріс: 20мм • Бекіткіш бұранда: M22x1.5 • Корпус материалы: болат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 34573 |
| Поршеньнің диаметрі | 16мм |
| Демпфирлеу ұзындығы | 20мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Ғимарат | болат |
| Бекіту бұрандасы | M22x1.5 |
| Макс. сағатына энергияны тұтыну | 64000Дж |
| Жүріске жұмсалатын энергияны макс. тұтыну | 30Дж |
| Макс. соққы жылдамдығы | 3м/с |
| Макс. тоқтату күші | 2.000 N |
| Таңбалау | YSR-16-20-C |
| Салмақ | 185ж |
| Монтаждау | бекіткіш гайкамен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Негізгі материал | болат |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 80°C |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Қалпына келтіру күші | 6Н |
| Барысы | 20мм |
| Өзек | қоспаланған болат |
- Бағасы: 120 613 ₸


