
- Бар
- Коды:7268
YSR-20-25- C 34574 FESTO - Гидравликалық амортизатор, жүрісі 25 мм, M26x1.5, 60 Дж
164 165 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы YSR-20-25-C 34574
Поршеньнің диаметрі: 20мм • Жүріс: 25мм • Бекіту бұрандасы: M26x1.5 • Корпус материалы: болат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 34574 |
| Поршеньнің диаметрі | 20мм |
| Демпфирлеу ұзындығы | 25мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Ғимарат | болат |
| Бекіту бұрандасы | M26x1.5 |
| Макс. сағатына энергияны тұтыну | 92000Дж |
| Жүріске жұмсалатын энергияны макс. тұтыну | 60Дж |
| Макс. соққы жылдамдығы | 3м/с |
| Макс. тоқтату күші | 3.000 N |
| Таңбалау | YSR-20-25-C |
| Салмақ | 318ж |
| Монтаждау | бекіткіш гайкамен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Негізгі материал | болат |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 80°C |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Қалпына келтіру күші | 10Н |
| Барысы | 25мм |
| Өзек | қоспаланған болат |
- Бағасы: 164 165 ₸


