
- Бар
- Коды:7269
YSR-25-40- C 160273 FESTO - Гидравликалық амортизатор, жүрісі 40 мм, M30x1.5, 160 Дж
224 674 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы YSR-25-40-C 160273
Поршеньнің диаметрі: 25мм • Жүріс: 40мм • Бекіткіш бұранда: M30x1.5 • Корпус материалы: болат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 160273 |
| Поршеньнің диаметрі | 25мм |
| Демпфирлеу ұзындығы | 40 мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | болат |
| Бекіту бұрандасы | M30x1.5 |
| Макс. сағатына энергияны тұтыну | 150000Дж |
| Жүріске жұмсалатын энергияны макс. тұтыну | 160Дж |
| Макс. соққы жылдамдығы | 3м/с |
| Макс. тоқтату күші | 4.000 N |
| Таңбалау | YSR-25-40-C |
| Салмақ | 600г |
| Монтаждау | бекіткіш гайкамен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Негізгі материал | болат |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 80°C |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Қалпына келтіру күші | 14Н |
| Барысы | 40 мм |
| Өзек | қоспаланған болат |
- Бағасы: 224 674 ₸


