
- Бар
- Коды:7270
YSR-32-60- C 160274 FESTO - Гидравликалық амортизатор, жүрісі 60 мм, M37x1.5, 380 Дж
300 862 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы YSR-32-60-C 160274
Поршеньнің диаметрі: 32мм • Жүріс: 60мм • Бекіткіш бұранда: M37x1.5 • Корпус материалы: болат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 160274 |
| Поршеньнің диаметрі | 32мм |
| Демпфирлеу ұзындығы | 60 мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | болат |
| Бекіту бұрандасы | M37x1.5 |
| Макс. сағатына энергияны тұтыну | 220000Дж |
| Жүріске жұмсалатын энергияны макс. тұтыну | 380Дж |
| Макс. соққы жылдамдығы | 3м/с |
| Макс. тоқтату күші | 6.000 N |
| Таңбалау | YSR-32-60-C |
| Салмақ | 1220ж |
| Монтаждау | бекіткіш гайкамен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Негізгі материал | болат |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 80°C |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Қалпына келтіру күші | 20Н |
| Барысы | 60 мм |
| Өзек | қоспаланған болат |
- Бағасы: 300 862 ₸


