
- Бар
- Коды:7271
YSR-4-4- C 540060 FESTO - Гидравликалық амортизатор, жүрісі 4 мм, M6x0.5, 0.6 Дж
62 001 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы YSR-4-4-C 540060
Поршеньнің диаметрі: 4мм • Жүріс: 4мм • Бекіткіш бұранда: M6x0.5 • Корпус материалы: тот баспайтын болат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 540060 |
| Поршеньнің диаметрі | 4мм |
| Демпфирлеу ұзындығы | 4мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Ғимарат | тот баспайтын болат |
| Бекіту бұрандасы | M6x0.5 |
| Макс. сағатына энергияны тұтыну | 5600Дж |
| Жүріске жұмсалатын энергияны макс. тұтыну | 0.6Дж |
| Макс. соққы жылдамдығы | 2м/с |
| Макс. тоқтату күші | 100 N |
| Таңбалау | YSR-4-4-C |
| Салмақ | 5г |
| Монтаждау | бекіткіш гайкамен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Негізгі материал | тот баспайтын болат |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 80°C |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Қалпына келтіру күші | 0.7Н |
| Барысы | 4мм |
| Өзек | қоспаланған болат |
- Бағасы: 62 001 ₸


