
- Бар
- Коды:7273
YSR-7-5- C 160272 FESTO - Гидравликалық амортизатор, жүрісі 5 мм, M10x1, 2 Дж
57 254 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы YSR-7-5-C 160272
Поршеньнің диаметрі: 7мм • Жүріс: 5мм • Бекіткіш бұранда: M10x1 • Корпус материалы: тот баспайтын болат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 160272 |
| Поршеньнің диаметрі | 7мм |
| Демпфирлеу ұзындығы | 5мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Ғимарат | тот баспайтын болат |
| Бекіту бұрандасы | M10x1 |
| Макс. сағатына энергияны тұтыну | 12000Дж |
| Жүріске жұмсалатын энергияны макс. тұтыну | 2Дж |
| Макс. соққы жылдамдығы | 3м/с |
| Макс. тоқтату күші | 300 N |
| Таңбалау | YSR-7-5-C |
| Салмақ | 16ж |
| Монтаждау | бекіткіш гайкамен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Негізгі материал | тот баспайтын болат |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 80°C |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Қалпына келтіру күші | 1.2Н |
| Барысы | 5мм |
| Өзек | қоспаланған болат |
- Бағасы: 57 254 ₸


