
- Бар
- Коды:7275
ЖЖТ-10-17 191195 FESTO - Гидравликалық амортизатор, жүрісі 17 мм, M14x1, 8 Дж
90 792 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы YSRW-10-17 191195
Поршеньнің диаметрі: 10мм • Жүріс: 17мм • Бекіту бұрандасы: M14x1 • Корпус материалы: болат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 191195 |
| Поршеньнің диаметрі | 10 мм |
| Демпфирлеу ұзындығы | 17мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Ғимарат | болат |
| Бекіту бұрандасы | M14x1 |
| Макс. сағатына энергияны тұтыну | 30000Дж |
| Жүріске жұмсалатын энергияны макс. тұтыну | 8Дж |
| Макс. соққы жылдамдығы | 3м/с |
| Макс. тоқтату күші | 700 N |
| Таңбалау | YSRW-10-17 |
| Салмақ | 54ж |
| Монтаждау | бекіткіш гайкамен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Негізгі материал | болат |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 80°C |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Қалпына келтіру күші | 3.5Н |
| Барысы | 17мм |
| Өзек | қоспаланған болат |
- Бағасы: 90 792 ₸


