
- Бар
- Коды:7277
ЖЖТ-16-26 191197 FESTO - Гидравликалық амортизатор, жүрісі 26 мм, M22x1.5, 35 Дж
120 613 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы YSRW-16-26 191197
Поршеньнің диаметрі: 16мм • Жүріс: 26мм • Бекіту бұрандасы: M22x1.5 • Корпус материалы: болат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 191197 |
| Поршеньнің диаметрі | 16мм |
| Демпфирлеу ұзындығы | 26мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Ғимарат | болат |
| Бекіту бұрандасы | M22x1.5 |
| Макс. сағатына энергияны тұтыну | 68000Дж |
| Жүріске жұмсалатын энергияны макс. тұтыну | 35Дж |
| Макс. соққы жылдамдығы | 3м/с |
| Макс. тоқтату күші | 2.000 N |
| Таңбалау | YSRW-16-26 |
| Салмақ | 190ж |
| Монтаждау | бекіткіш гайкамен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Негізгі материал | болат |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 80°C |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Қалпына келтіру күші | 6Н |
| Барысы | 26мм |
| Өзек | қоспаланған болат |
- Бағасы: 120 613 ₸


