
- Бар
- Коды:7279
ЖЖТ-5-8 191192 FESTO - Гидравликалық амортизатор, жүрісі 8 мм, M8x1, 1.3 Дж
54 866 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы YSRW-5-8 191192
Поршеньнің диаметрі: 5мм • Жүріс: 8мм • Бекіткіш бұранда: M8x1 • Корпус материалы: тот баспайтын болат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 191192 |
| Поршеньнің диаметрі | 5мм |
| Демпфирлеу ұзындығы | 8мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Ғимарат | тот баспайтын болат |
| Бекіту бұрандасы | M8x1 |
| Макс. сағатына энергияны тұтыну | 10000Дж |
| Жүріске жұмсалатын энергияны макс. тұтыну | 1.3Дж |
| Макс. соққы жылдамдығы | 2м/с |
| Макс. тоқтату күші | 200 N |
| Таңбалау | YSRW-5-8 |
| Салмақ | 8г |
| Монтаждау | бекіткіш гайкамен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Негізгі материал | тот баспайтын болат |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 80°C |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Қалпына келтіру күші | 0.9Н |
| Барысы | 8мм |
| Өзек | қоспаланған болат |
- Бағасы: 54 866 ₸


