
- Бар
- Коды:7281
ЖЖТ-8-14 191194 FESTO - Гидравликалық амортизатор, жүрісі 14 мм, M12x1, 4 Дж
81 391 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы YSRW-8-14 191194
Поршеньнің диаметрі: 8мм • Жүріс: 14мм • Бекіткіш бұранда: M12x1 • Корпус материалы: тот баспайтын болат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 191194 |
| Поршеньнің диаметрі | 8мм |
| Демпфирлеу ұзындығы | 14мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Ғимарат | тот баспайтын болат |
| Бекіту бұрандасы | M12x1 |
| Макс. сағатына энергияны тұтыну | 21000Дж |
| Жүріске жұмсалатын энергияны макс. тұтыну | 4Дж |
| Макс. соққы жылдамдығы | 3м/с |
| Макс. тоқтату күші | 500 N |
| Таңбалау | YSRW-8-14 |
| Салмақ | 34ж |
| Монтаждау | бекіткіш гайкамен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Негізгі материал | тот баспайтын болат |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 80°C |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Қалпына келтіру күші | 2.5Н |
| Барысы | 14мм |
| Өзек | қоспаланған болат |
- Бағасы: 81 391 ₸


