
- Бар
- Коды:7293
YSRWJ-5-8- A 192968 FESTO - Гидравликалық амортизатор, жүрісі 8 мм, M8x1, 1 Дж
136 952 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы YSRWJ-5-8-A 192968
Барысы: 8мм • Өлшем өлшемі: 5 • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Бекіту бұрандасы: M8x1 • Корпус материалы: никельмен қапталған жез
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 192968 |
| Демпфирлеу ұзындығы | 8мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Ғимарат | никельмен қапталған жез |
| Бекіту бұрандасы | M8x1 |
| Макс. сағатына энергияны тұтыну | 10000Дж |
| Жүріске жұмсалатын энергияны макс. тұтыну | 1Дж |
| Макс. соққы жылдамдығы | 2м/с |
| Макс. тоқтату күші | 200 N |
| Таңбалау | YSRWJ-5-8-A |
| Салмақ | 45г |
| Монтаждау | бекіткіш гайкамен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Дәлдікті баптау | 0,03 mm |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | жез |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 60°C |
| Өлшем | 5" |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Қалпына келтіру күші | 1Н |
| Барысы | 8мм |
| Өзек | қоспаланған болат |
- Бағасы: 136 952 ₸

