
- Бар
- Коды:7294
YSRWJ-7-10- A 192967 FESTO - Гидравликалық амортизатор, жүрісі 10 мм, M10x1, 2 Дж
144 537 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы YSRWJ-7-10-A 192967
Барысы: 10мм • Өлшем өлшемі: 7 • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Бекіту бұрандасы: M10x1 • Корпус материалы: никельмен қапталған жез
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 192967 |
| Демпфирлеу ұзындығы | 10 мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Ғимарат | никельмен қапталған жез |
| Бекіту бұрандасы | M10x1 |
| Макс. сағатына энергияны тұтыну | 15000Дж |
| Жүріске жұмсалатын энергияны макс. тұтыну | 2Дж |
| Макс. соққы жылдамдығы | 3м/с |
| Макс. тоқтату күші | 300 N |
| Таңбалау | YSRWJ-7-10-A |
| Салмақ | 75ж |
| Монтаждау | бекіткіш гайкамен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Дәлдікті баптау | 0,03 mm |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | жез |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 60°C |
| Өлшем | 7" |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Қалпына келтіру күші | 1.7Н |
| Барысы | 10 мм |
| Өзек | қоспаланған болат |
- Бағасы: 144 537 ₸

