
- Бар
- Коды:7295
YSRWJ-8-14- A 192966 FESTO - Гидравликалық амортизатор, жүрісі 14 мм, M12x1, 3 Дж
151 799 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы YSRWJ-8-14-A 192966
Поршеньнің диаметрі: 8мм • Жүріс: 14мм • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Бекіту бұрандасы: M12x1 • Корпус материалы: никельмен қапталған жез
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 192966 |
| Поршеньнің диаметрі | 8мм |
| Демпфирлеу ұзындығы | 14мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Ғимарат | никельмен қапталған жез |
| Бекіту бұрандасы | M12x1 |
| Макс. сағатына энергияны тұтыну | 21000Дж |
| Жүріске жұмсалатын энергияны макс. тұтыну | 3Дж |
| Макс. соққы жылдамдығы | 3м/с |
| Макс. тоқтату күші | 500 N |
| Таңбалау | YSRWJ-8-14-A |
| Салмақ | 110г |
| Монтаждау | бекіткіш гайкамен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Дәлдікті баптау | 0,03 mm |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | жез |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 60°C |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Қалпына келтіру күші | 3.5Н |
| Барысы | 14мм |
| Өзек | қоспаланған болат |
- Бағасы: 151 799 ₸

